Privātuma politika

Bergsala AB, Box 10204, 434 23 Kungsbakā, Zviedrijā, ciena jūsu privātumu. Personiskā informācija, kuru mums izpaužat, tiek rūpīgi aizsargāta. Lūdzu, izlasiet šo privātuma politiku, lai saņemtu sīkāku informāciju.

Bergsala AB pieder vairākas tīmekļa vietnes dažādos domēnos, piemēram, www.bergsala.se, un vietņu un domēnu skaits ar laiku pieaugs. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī privātuma politika attiecas tikai uz tīmekļa vietnēm, kuras publicē un uztur Bergsala AB, bet ne uz ārējām vietnēm, uz kurām varam norādīt saites.

Kad mēs apstrādājam jūsu personisko informāciju?

Bergsala apstrādā jūsu personisko informāciju, kad jūs iesūtat jautājumus par garantiju un servisu, piesakāties darbā mūsu uzņēmumā vai sazināties ar mums pa e-pastu kāda cita iemesla dēļ.

Papildus tam mēs izmantojam arī sīkdatnes, lai ievāktu vispārīgu informāciju par vietnes apmeklētājiem statistikas nolūkos. Uzziniet vairāk mūsu Sīkdatņu politikā.

Kāda veida personisko informāciju mēs apstrādājam?

Nosūtot mums jautājumu par servisu vai garantiju, jums ir jānorāda savs vārds un e-pasta adrese, kā arī atsevišķos gadījumos jūsu pasta adrese un tālruņa numurs. Tā ir visa informācija, ko mēs apstrādāsim. Mēs nekad neievācam vairāk personiskās informācijas kā nepieciešams, lai pildītu savu līguma pusi.

Kādēļ mēs apstrādājam jūsu personisko informāciju?

Nosūtot jautājumu mūsu servisa centram, mums ir jāzina jūsu e-pasta adrese, lai mēs varētu uz to atbildēt. Parasti šim nolūkam ir nepieciešams tikai jūsu vārds un e-pasta adrese. Nosūtot bojātu iekārtu uz remontu, mums ir jāzina arī jūsu fiziskā adrese, lai mēs varētu nosūtīt atpakaļ salaboto iekārtu. Mums ir nepieciešams arī jūsu tālruņa numurs, lai pasts varētu nosūtīt jums īsziņu, kad iekārta būs nogādāta tuvākajā pasta nodaļā.

Kam mēs izpaužam jūsu personisko informāciju?

Parasti mēs neizpaužam jūsu informāciju trešajām pusēm. Jūsu informācija var tikt izpausta iekšēji, ja jūsu jautājuma saņēmējs nevarēs uz to atbildēt un tas būs jāpārsūta kādam citam uzņēmuma darbiniekam.

Ja mūsu tīmekļa vietnes apmeklēšanas laikā būsiet pierakstījies Google pakalpojumā, tas reģistrēs jūsu aktivitāti mūsu vietnē. Uzziniet vairāk par šo informācijas apmaiņu Google noteikumos un līgumā. Daudzos gadījumos jūs varat pārvaldīt, kas un kad tiek izpausts. Uzziniet vairāk mūsu Sīkdatņu politikā.

Cik ilgi mēs uzglabājam jūsu personisko informāciju?

Mēs uzglabāsim jūsu informāciju tik ilgi, cik tas būs nepieciešams, lai izpildītu savu līguma pusi, proti, līdz būsim atbildējuši uz jūsu jautājumu, nogādājuši atpakaļ salaboto iekārtu un saņēmuši apstiprinājumu, ka atbilde/remonts jūs apmierina, vai arī līdz pat 12 mēnešiem. Lūdzu, ņemiet vērā, ka jebkādu finansiālu darījumu gadījumā, piemēram, ja jums ir jāmaksā par remontu, mums būs jāsaglabā jūsu personiskā informācija 7 gadus, lai ievērotu spēkā esošos grāmatvedības likumus.

Kādas ir jūsu tiesības?

Jums ir tiesības zināt, kāda informācija par jums mums ir pieejama. Jums ir tiesības arī pieprasīt šīs informācijas atjaunināšanu vai dzēšanu no mūsu sistēmām. Informācijas atjaunināšana un dzēšana ir jāpieprasa rakstveida vēstulē. Skatiet informāciju šīs lapas apakšā. Jums ir tiesības vērsties pie varas iestādēm, ja jums šķiet, ka neesam ievērojuši jūsu personiskās informācijas drošības un apstrādes nosacījumus.

Saites

Mūsu tīmekļa vietnē www.bergsala.se jūs atradīsiet saites uz ārējām tīmekļa vietnēm, uz kurām neattiecas mūsu privātuma politika. Lai saņemtu informāciju par ārējo vietņu privātuma politiku, jums ir jāiepazīstas ar to attiecīgajām politikām. Lūdzu, izdariet to pirms izpaužat tām savu personisko informāciju.

Drošība

Diemžēl, izpaužot savu personisko informāciju internetā, vienmēr pastāv risks. Neviena sistēma nav pilnīgi droša. Bergsala ir īstenojis visus saprātīgos piesardzības pasākumus, lai nodrošinātu, ka mūsu sistēmas un jūsu personiskā informācija ir drošībā.

Kontaktinformācija

Ja vēlaties uzzināt, kāda informācija par jums mums ir pieejama, labot vai dzēst savu informāciju, jums ir jāsazinās ar mums. Lūdzu, nosūtiet mums fizisku rakstveida vēstuli. Šajā vēstulē ir jābūt minētam jūsu vārdam, e-pasta adresei vai citai informācijai, kura, jūsuprāt, mums ir pieejama. Tā kā mēs regulāri dzēšam informāciju no savām sistēmām, pastāv iespēja, ka mēs jūs neatradīsim. Ja būsiet lūdzis mums dzēst savu informāciju no mūsu sistēmām, jūs nesaņemsiet apstiprinājumu, jo visa informācija būs dzēsta un jūsu sūtītā vēstule iznīcināta, tādējādi mēs nezināsim, kur sūtīt apstiprinājumu.

Bergsala
ATT: Bergsala Dataskyddsombud
Box 10204
434 23 Kungsbacka
Sverige


©2021 Bergsala, All rights reserved