Sīkdatņu politika

Vietnē bergsala.se tiek izmantotas sīkdatnes. Sīkdatnes ir nelielas digitālās datnes, kas tiek saglabātas jūsu datorā.

Mūsu sīkdatnes nesatur informāciju, kuru var izmantot, lai identificētu jūs kā fizisku personu. Sīkdatnes tiek izmantotas jūsu tīmekļa pārlūka izsekošanai, lai mūsu sistēma to varētu atpazīt statistikas nolūkos. Tādējādi mēs varam sekot līdzi apmeklētāju skaitam un to izmantotajām platformām. Tas ir svarīgi, lai mēs varētu nodrošināt labāko lietotāju pieredzi.

Trešo pušu sīkdatnes

Mēs izmantojam trešo pušu sīkdatnes statistikas nolūkos. Uz katru no šīm sīkdatnēm attiecas to konkrēto īpašnieku noteikumi un līgumi. Mēs izmantojam Google Analytics sīkdatni, lai analizētu mūsu vietnes apmeklētību. Vairāk par to, kā Google izmanto ievāktos datus, lasiet šeit.

Ja nevēlaties atļaut sīkdatņu izmantošanu, varat tās atspējot sava pārlūka iestatījumos. Tādējādi sīkdatnes vairs netiks uzglabātas jūsu datorā, taču tas ietekmēs arī tīmekļa vietnes attēlošanu un var radīt traucējumus.

Sīkdatņu iestatījumus varat mainīt šādi:

Izslēgt Google izsekošanu

Ja esat pierakstījies savā Google kontā un atļāvis Google atsaukties uz jūsu pārlūkošanas vēsturi šīs tīmekļa vietnes apmeklēšanas laikā, jums tiks rādītas personalizētas reklāmas, pamatojoties uz apmeklētajām vietnēm, tostarp bergsala.se. Ar Google Analytics tiek ievākta būtiska informācija, kas palīdz attēlot jums saistošas reklāmas. Ievākto informāciju nevar izmantot, lai identificētu jūs kā fizisku personu. Vairāk par to, kādu informāciju Google ievāc, varat uzzināt šeit: http://www.google.com/policies/privacy/.

Google konta lietotāji var mainīt attēlotās reklāmas, ieslēdzot vai izslēdzot šādas reklāmas sava Google konta iestatījumos.

Lietotāji var mainīt to, kā dati tiek ievākti ar DoubleClick sīkdatni un kā Google šos datus apstrādā, lejupielādējot DoubleClick pārlūka pievienojumprogrammu šeit: https://www.google.com/settings/ads/plugin.

Vēl viena iespēja, kā atspējot DoubleClick sīkdatnes, ir pieejama šeit: https://www.google.com/settings/ads/anonymous.


©2021 Bergsala, All rights reserved